Zdjęcie Sklepu Zdjęcie starego sklepu

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1987 roku. Początkowo oferowaliśmy tylko rzemieślnicze wyroby, jednak wraz ze zmianami towarzyszącymi polskiej gospodarce, zmieniał się nasz asortyment. Obecnie posiadamy w sprzedaży produkty renomowanych firm polskich i zagranicznych. Oferujemy artykuły w szerokim przedziale cenowym.
Jesteśmy dobrze przygotowani i gotowi do udzielenia pomocy w doborze artykułów łazienkowych i kuchennych oraz do udzielenia wyczerpujących informacji, dzięki doświadczeniu zdobytemu przez 30-ci lat istnienia stale w tej samej branży. Zdobyte doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam trafnie odkrywać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz sklep na stałe wpisał się w krajobraz Bydgoszczy i jest jednym z najstarszych, jeśli nie najstarszych sklepów w branży sanitarnej.
Często spotykamy się z wyrazami uznania ze strony klientów, ale największą satysfakcję odczuwamy, kiedy wracają do nas urządzić następną łazienkę lub kuchnię, często przyprowadzając na zakupy kolejne pokolenie. Naszą dewizą jest uczciwość, solidność oraz terminowość. Zapraszamy na zakupy!